LT
EN
  RU
Kas Jums svarbiausia renkantis skolų išieškojimo bendrovę?
 
Ar Jums svarbu išsaugoti lojalius santykius su savo skolininkais?
 

 


 

 

 

 

 

Informuok apie nepatikimą įmonę

Ar kada susimąstėte: Kodėl vienų įmonių vadovai verčiasi per galvą spręsdami finansines problemas, o kiti tik ieško įstatymo spragų, verkšlena, kad neturi pinigų ir nors žada mokėti, bet vėliau „paslaptingai" bankrutuoja ....

Daugeliu atveju problemos kyla ne dėl sunkios įmonės finansinės padėties, o dėl abejingo vadovų požiūrio: Kam ieškoti sudėtingų sprendimų, jeigu galima pelnytis kitų verslininkų sąskaita...

Toks jau verslo pasaulis: jeigu ne patys, niekas kitas mūsų verslu nepasirūpins!  

Kad apsisaugotume nuo nesąžiningų verslininkų, privalome būti vieningi! SIB vykdo projektą – „Lojalumo programa“: Jūs mus informuojate apie nepatikimą įmonę, mes Jums nurodytu el. paštu siųsime pranešimus aktualiomis verslininkams temomis: informacija apie nepatikimas įmones, tyčinius bankrotus! Jums pageidaujant, tokias įmones paviešinsime kaip nepatikimas. 

Tik bendradarbiaudami padėsime vienas kitam!

 

 

 

Informacija apie nepatikimas įmones:


2009.08.10 "Almondi Baltic" IĮ Pusę metų kaip neatsiskaito už prekes. Įmonės savininkas vis žadėjo gauti pinigų ir atsiskaityti, tačiau dabar jau porą savaičių nekelia ragelio.

2009.08.10 UAB "Bilietų ekspertai" Niekada gyvenime nebūčiau pagalvojusi, kad oficialiai įregistruota įmonė, gali buti tokia nepatikima. Aidui sumokėjom įmoka už  kelione iš Londono i Lietuva, sutarėm data, laika, pralaukėm visa diena, o likus kelioms valandoms iki išvažiavimo sužinom, kad mums jau nebėra vietos. Aidas žinoma, atsiprašo, pasako, kad įvyko nesusipratimas, bet jau  niekuo nebegali padėt...

2009.08.04 UAB "Bilietų ekspertai" Patarsiu visiems kuo mažiau su ta firma turėti reikalu, nes jau ne iš vieno išgirdau kad apgaudinėja žmones. Patarsiu taip pat nuomininkam, nenuomoti patalpų nes niekada laiku  nemokės, po to viskas prieis iki visiško nemokėjimo, arba ilgai tems guma ir vis sakys, kad sumokes kol galu gale suprantama kad niekas nieko nemokės.

2009.07.12 UAB "SS Statybų Sprendimai" Esame taip pat nukentėję nuo Vaido Gailiaus - UAB "SS Statybų Sprendimai". 2008m. lapkriciob13 d. užsisakėme keramzitbetonio blokelius, kuriuos kaip nurodyta sutartyje turėjome gauti po 2 savaičių. Tačiau negavome ir po mėnesio. Saulio 14 d. nutraukėme sutarti, kadangi. UAB "SS Statybų Sprendimai" nesilaikė savo įsipareigojimų nurodytu sutartyje. Iki šiol neatgauname sumoktu pinigu, t.y. visos sumos 8000 LT. Pavyko iš Vaido Gailiaus išsireikalauti, kad pasirašytų paprastąjį vekseli, kaip fizinis asmuo, kuriame nurodė 3 terminus, per kuriuos jis mums gražins skola, tačiau jau 2 terminai praėjo - negavome ne cento, liko paskutinis liepos 15 d. Bet ir dėl šio termino abejojame. Mūsų šeimyninę padėtis yra sunki, esame su žmona bedarbiai, aš turiu neigalumo grupe,  beto laukiames naugagymiu. Šia savaite, pavyko sužinoti, kad Vaidas Gailius sėkmingai ir toliau apgaudinėja žmones, tačiau si karta per kita firma.

2009.07.11 UAB "Utenos trikotažas" Skolas reikia grąžinti laiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009.07.07 UAB "Altesta" Perskaičiau Jūsų str. "Tyčinio bankroto būdų įvairovė" ir pranešu kad dėl Kreipiausi į Apygardos prokuratūra ir FNT 

2009.06.26 UAB "Monvista" Nemoka atlyginimu pradedant nuo 2009 sausio mėn., sake palaukite, motyvuodami tuo kad daug kas skolingas ir kai atgaus pinigus tada mokės, bet per 6 mėn. jokio judėjimo neįvyko.

2009.06.23 UAB "Stairalita" / UAB "Laiptu fabrikas" Stairalita pervadino i laiptu fabrikas direktoriusbuvęs Stairalitos komercijos dir.  neatsiskaito piktybiškai.

 

2009.06.17 UAB "Irnukas" Patarimas norintiems ką nors atgauti - paskubėkit, nes realiai įmonė jau savo vardu nebedirba, nors dar bankrotas nepaskelbtas, direktoriaus ieškokite kitoje įmonėje (UAB „Vikva" klauskite).

2009.06.10 UAB "ONUS" neatsiskaito už pirktus kreditan degalus. Toks veiklos būdas, kuomet paimamos prekės kreditan ir neatsiskaitoma, šiai bendrovei tapo įprasta. Direktorė Dalia Šablinskienė. 

 

2009.06.05 "UAB "Kasėjas"  Šios įmonės direktorius skolinasi pinigus ir iš privačiu asmenų ir net nesiruošia jų gražinti. Taigi bukite budrus, patariu neturėti reikalu nei su įmonės direktoriumi nei su jo bendru Povilu Karpoviciumi. Šios įmonės paslaugos taipogi nėra profesionalios, pradedami darbai nutraukia ji kada nori, net jai jis nebaigtas. 

 

2009.06.04 UAB "Kalstas" už atliktus statybos darbus neatsiskaito. Priežastis kuria nurodo - nemoka užsakovai.

2009.06.01 UAB "UAB ENDORUS" Įmonės vadovas: Tadas ZILIUKAS. Dirbau įmonėje 1.5 metu vasario 24 apgaules būdu kad užsidaro ir jums geriau išeit su žmona parašėm pareiškimus pagal dk125 str.su manim iki šiol neatsiskaito, sukūrė dukterine įmonę tam pačiam pastate, su tais pačiais įrengimais dirba toliau UAB „Endorus" soc. įmonė  gaudavo parama  ir parduodavo produkcija, bet per neūkiškumą įmonė ture puse milijono skolų kreditoriams viskas buvo imama skolon.

2009.05.27 UAB "BOHEMA MG" Įmonės vadovas: Darius Nainys Informacija apie nepatikimą įmonę(tekstas):: Prieš metus sugalvojo bizniuką: iš anksto iš laikraščių susirinko už prenumeratą pinigų, juos naudoja bizneliui, o laikraščių redakcija jau 3 metai laukia skolos... Geras aferistas...

2009.05.14 Gmbh "LMT Lebensmittel -Transport" DE 215554044. Ši  firma mums skolinga"" LMT Lebensmittel -Transport" Gmbh Kapellenstr. 20 NEU-ULM, BAYERN Vokietija.

2009.05.12  UAB "Runikos metalu gaminiai" Įmonės vadovas Arvydas Janonis. Neatsiskaito su darbuotojais nuo 2009.01.01,su tiekėjais. Įmonei iškelta bankroto byla2009.05.08  UAB "Sofratus" skola už statybines medžiagas 29090.01 Lt.

2009.05.04  UAB "Rimasta" skolinga už reklama 2655 Lt.

2009.04.29  SIA "RDS TRANSPORTS" Dingo neapmokėję sąskaitų. Slapstosi. 

2009.04.26 UAB "Nabukas" Mes irgi turime problemų su Nabuku. O to Eugenijau koks tel.??? būtų įdomu sužinoti?

2009.04.16 UAB "Baltic private" . Piktybiškai vengia ir delsia apmokėti už suteiktas paslaugas ir parduotas prekes.

2009.04.16 UAB "Vindora" Andrius Šukys prieš tai vadovavo UAB "Alrosta", į/k. 300058907, įsteigta 2004 m. Dar veikiant  šiai įmonei 2006 m. įsteigė UAB \"Vindora\"(tuo pačiu adresu: Vilniaus m., Žalgirio 97-8), po kelių mėnesių "Alrostos" reikalai ima blogėti ir 2007-04-19 jai iškeliama bankroto byla, 2008 m. įmonė bankrutavo. 2007 m. pabaigoje tas pats įvyksta su UAB "Vindora", su nedidelėmis variacijomis: direktorius Šukys dingo ir kreditoriai negali jo rasti, biuras uždarytas, telefonai atjungti, į teismą niekas neatvyksta, nes  neįmanoma įteikti šaukimo. Jie liko skolingi mūsų įmonei 80000 Lt. 

2009.04.10 UAB "Euro Paštas" Įmonės vadovas: Jurgita Bernotaityte. Nemoka atliginimų nuo rugsėjo mėn.,dirba žmonių nelegaliai  dauguma su negalia arba yra įdarbinti įmonėje UAB TELEAIDAS  nemoka mokesčiu Sodrai mokesčiu inspekcijai taip neperduoti duomenis ir žmones negali deklaruoti savo pajamu, įmonei  vadovauja ARUNAS LEONAVICIUS ,o JURGITA BERNOTAITYTE kaip vadove tik popieriuje 

2009.04.10 UAB "Teleaidas" Šioje įmonėje pradirbau metus laiko nors ir dabar skaitausi dirbanti nes niekas netvarko dokumentu ,kadangi nėra kam ,nuo rugsėjo mėnesio atlyginimai nemokėti Sodrai mokesčiai taip pat nemokėti nuo rugsėjo mėnesio ,o kaip išsiaiškinau tai Jurbarke įmonė buvo tik fiktyvi, nes mes darbuotojai tai viska dirbom euro paštui kuriam atseit vadovauja jo gyvenimo drauge tai yra Arūno Leonaviciaus ,o iš tikrųjų tai jis pats vadovavo. Taip pat dirbdama aš susirgau o už bioleteni ir negaliu gauti pinigu nes nesutvarkyta Sodrai dokumentai esu labai nusivylusi juom, kadangi nemaniau kad žmogus turintis negalia gali šitaip apgaudinėti kitus su negalia žmones ,o pas ji dirbo dauguma neįgalus žmones tame tarpe ir aš labai norėtųsi atgauti savo uždirbtus pinigus o taip pat ir bilioteniu apmokėjimus.

2009.04.03 UAB "AKS trade"  Įmonės vadovas: Andrejus Suchenko. Gavę apmokėjimą neatsiskaito su klientais.

2009.03.31 UAB “Norekso valdos“ Įmonės vadovas: Gytis Karalius. Piktybiškai nevykdo įsipareigojimu, nekreipia dėmesio į pranešimus, atmetinėja skambučius.

2009.03.27 UAB "Vanesos statyba"  Kada pagaliau Vanesa sugražins skolas darbininkams. Juk peciusta irgi tenkina jos norus ir netvarko bankroto bylos. Negalima sužinoti ar darbininkai atgaus pinigus.

2009.03.25 UAB "Aurora bona" Bankrutavo! 

2009.03.19 UAB "Genstatyba" Įmonės vadovas Saulius Kasparavičiu. Įmonė piktybiškai vengia grąžinti skolas. Labai sėkmingai susitvarkė visą NT ir kitą turtą. Nors ir turėdami pasirašytas sutartis su užsakovais - atsisakė vykdyti darbus, motyvuodami tuo, kad "neturi resursų ir galimybių".

09.03.18 UAB "Nabukas" Sukčiai. Dar gruodžio mėnesį gavo visus pinigus ir dingo: atjungė visus telefonus, vadovas slapstosi, kažkur tupi pogrindi. Ir toliau taip, šaunuoliai. Na jei nepadės teisines institucijos, tai gal padės keturkampiai berniukai atverti jų asmenines pinigines. Nesuprantu, kaip jie tikisi, kad apvogti žmonės jiems dovanos savo sąžiningai uždirbtus pinigus. Asta

2009.03.12 UAB "Nabukas" Kiek žinoma visos Nabuko sąskaitos užblokuotos. Pats gen. dir. Tomas Povilaika derybų neveda ir atsisako bendrauti,  apleliuoja į savo įmonės buhalterį Eugenijų.

2009.03.06 UAB  "Neredita " Bukite atsargus su įmone UAB Neredita, direktorius: Nerijus Briedis.Įįmonė užsiima svetainių kūrimu, reklamos paslaugomis. Skolų išieškojimo biuro tinklapyje yra si įmonė ( www.sib.lt). jis apgaudinėja  ir klientus ir darbuotojus. niekada neatsiskaito ir projektu nepristato laiku. nuolatos tik žada gražiai. geriau neprasidėti su šia įmone nei klientams nei darbuotojams (web dizaineriams, programuotojams)

2009.02.25 UAB "RS Baltic" Nors jau dvi įmones įvarė i bankrotą ir nemoka įmonėms bei žmonėms, A. Urbanavičius toliau tęsia veikla atstovaudamas renginiu įmone agentūra IN THE MIX PROMO. Dmitri

2009.02.25 UAB "RS Baltic" Ši įmonė yra apgavusi ne tik savo darbuotojus, bet ir daug įmonių. Dirbtinai paskelbė bankrotą, direktorius Arnas Urbanavicius bei projektu vadove Irma Grikepelyte, kuri jo neva ligos metu pavadavo Arna  Urbanaviciu, išėjo iš įmonės ir slapstėsi nuo visu kuriems jie skolingi. Tai ne pirmas atvejis šios įmones istorijoje. Prieš tai jie turėjo dar viena įmonę, kuriai irgi paskelbė bankrotą, tokiu būdu mėgindami nemokėti įsiskolinimų. Šiuo metu įmonei vadovauja Arno Urbanaviciaus motina, o jis sėkmingai įsidarbino tėvo įmonėje Dija. Elena

2009.02.17 UAB "Dinapolis "Nuo gruodžio mėnesio nemoka darbuotojams atlyginimų, kai kuriuos leidžia ilgalaikių neapmokamų atostogų. Mano vyras dirba, bet atlyginimo už gruodį ir sausio mėnesio negavo ir neaišku ar gaus. Ką pagamina atiduoda tiekėjams už medžiagas, bent jau taip sako darbuotojams. Kas laukia šios įmonės darbuotojų? Gal įmonė naudojasi krize ir sąmoningai nemoka atlyginimų? Kaip sumokėti mokesčius už komunalinius patarnavimus, išleisti vaikus į mokslą, tuo labiau vienas sūnus Vilniaus Universiteto  studentas.

2009.02.17 UAB "Dinapolis "Neatsiskaito su darbuotojais. Nuo 2008m. gruodžio mėn. nemoka darbuotojams atlyginimo. 

2009.02.17 UAB "llhaus" Piktybiškai neatsiskaito su subrangovais, neatsako, į tel. skambučius, registruotus laiškus, neįmanoma rasti įmonės registracijos vietoje.

2009.02.17 UAB "Stavola"
Si imone yra skolinga dar 15 firmų. Yra teismo įsakymai dėl skolų pripažinimo. Šios įmones nekilnojamas turtas buvo perrašytas kitoms firmoms UAB "STATVILE", UAB "STATVILE

2009.02.05 A.Varno personalinė įmonė
Knygynas Didlaukio g. Nr. 82, susirinkęs leidyklų knygas, staiga pradingo, neapmokėjęs parduotų knygų. 

2009.02.12 UAB" Adasta" Būkite labai atidūs, venkite ir jos direktoriaus Arturo Dimsos,kuris visiskai neatsiskaito su darbuotojais. Apsiėmę remontuoti žemės ūkio ministerijos stogą, didžioji dalis darbu jau atlikta, pinigu nėra.  

2009.01.30 UAB "BTLS" Dir. Dovydas Riasnojus, piktybiškai neatsiskaito uz atliktas paslaugas, pradėtas teisminis išieškojimas. Vaidas 

2009.01.28 UAB "Augrema"
Nemoka antrus metus už priimtas prekes. 

2009.01.27 UAB "Veeko"
Pastovus ir įžūlus skolininkas.

2009.01.26 UAB "Liturimex“ kelionių tarnyba" ir UAB "Liauto"
Dirbime apie 10 metų. Prieš kokius 3 metus jie atidarė UAB "Liauto", tie patys darbuotojai ,tik sutartis jau pasirašinėjome su UAB „Liauto". Su apmokėjimu jie visada vėluodavo ,o kaip pradėjo atsiskaitinėti UAB „Liauto“, tai pinigėlių reikėjo laukti po puses metų. Atkalbejomas buvo toks: "mes neturime savo lėšų, laukiame kada UAB "Liturimexsas" perves i mūsų sąskaita". Dabar UAB „Liauto“ bankrutuoja. Kaip pradėjome ieškoti savo pinigu ,tai mums pasakė kad  UAB „Liauto" ir UAB "Liturimexsas" turi tuščias sąskaitas ir jokio turto. I skambučius nieks neatsako. Gruodžio mėnesio pradžioje gavome laišką iš UAB „Liauto“, kad atsakymus i mūsų pretenzijos gausime  gruodžio 16 d., bet dar iki šiol  laukiame. Sužinojome, kad UAB "Liturimexsas" atidarė nauja firma. Tai galiu tik patvirtinti frazę - „skolininkai pelnosi kreditorių sąskaita."

* SIB komentatoriai žinomi


Norėdami paviešinti informaciją apie piktybiškai finansinių įsipareigojimų nevykdančią įmonę, užpildykite žemiau esančia formą:

Jūsų įmonės pavadinimas / Vardas pavardė
Jūsų el. pašto adresas
Jūsų kontaktinis telefonas
Norėtume informuoti apie šią nepatikimą įmonę:
Įmonės pavadinimas
Įmonės kodas
Įmonės vadovas
Informacija apie nepatikimą įmonę(tekstas):
 
   
Naujienos
Sulaikytą prokurorę skandina artimas šeimos draugas, tačiau tariamo kyšio dar nepavyko rasti S
Skaityti toliau...
 
Lukašenka pažadėjo padėti Ukrainai
Skaityti toliau...
 
Juodoji diena rubliui: euras beveik pasiekė 100, doleris – 80 rublių
Skaityti toliau...
 
Metė iššūkį didžiausios bananų kompanijos sukūrimui
Skaityti toliau...
 
Eurazijos sąjunga nedraus importo
Skaityti toliau...
 
„Versli Lietuva“ paskaičiavo, kad Lietuvos vežėjų pajamos kritus pervežimams į Rusiją gal
Skaityti toliau...
 
Žiemelis kuria 40-ies bemuitės prekybos parduotuvių tinklą
Skaityti toliau...
 
„WoraPay“ sulaukė Izraelio rizikos kapitalo investicijos
Skaityti toliau...
 
„Kalašniko​v“ dėl sankcijų praranda rinkas
Skaityti toliau...
 
„Not Perfect I Y&R“ skinasi kelius Baltarusijoje
Skaityti toliau...
 
Tarp Ukrainos ir Baltarusijos įsiplieskė prekybinis karas
Skaityti toliau...
 
Blogiau būti jau nebegali
Skaityti toliau...
 
Žinomas investuotojas: ateina griūtis, priminsianti 1987-uosius
Skaityti toliau...
 
Naujas Rusijos žingsnis valstybinėms įmonėms apsaugoti
Skaityti toliau...
 
Lenkai neigia, kad parduoda „Orlen Lietuvą“
Skaityti toliau...
 
Visos naujienos
www.manosvetaine.lt